Certyfikowany psychoterapeuta (Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, International Society of Transference-Focused Psychotherapy - ISTFP, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej), superwizor psychoterapii (PTP, ISTFP, PTPPd), superwizor i certyfikowany socjoterapeuta (PTP, PSS). Dyrektor i założyciel Poznańskiej Pracowni Psychoterapii. Wraz z Panem Andrzejem Trzęsickim i Panem Piotrem Musiałem współzałożyciel Międzynarodowej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej. Nauczyciel i współorganizator kursu Terapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu. Współzałożyciel i prezes Wielkopolskiego Oddziału PTPPd w latach 2011-2017. Przewodnicząca Komisji ds. Badań Naukowych PTPPd. Zaangażowana naukowo we współpracę z Zakładem Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Naukowo i w praktyce zajmuje się psychoterapią psychodynamiczną, diagnozą różnicową i wpływem zaburzeń neurorozwojowych, somatycznych genetycznych na objawy psychologiczne oraz na rozwój i leczenie patologii osobowości.

psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu- specjalność psychologia kliniczna. Dyplomowany psychoterapeuta Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła również fakultet specjalistyczny Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Otrzymała certyfikat ukończenia intensywnego kursu z zakresu Interwencji Kryzysowej. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, na oddziale psychiatrycznym. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Swoją pracę poddaje superwizji.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia magisterskie 2002 r. i doktoranckie 2007r.), psychoterapeutą psychodynamicznym (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, włącznie z fakultetem specjalistycznym Psychoterapii Dzieci i Młodzieży tejże Szkoły). Ponadto jestem ratownikiem medycznym (dodatkowy fakultet) jak również wykładowcą akademickim; współpraca głównie z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu (w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego) oraz PWSZ w Koszalinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach specjalistycznych (np. kurs psychoterapii dzieci Setting w pudełku, organizowany przez krakowski Ośrodek Psychoterapii Mały Książę), sympozjach, konferencjach etc.

Psycholog i psychoterapeuta. Magister psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna w ścieżkach: psychoterapia zaburzeń osobowości i neuropsychologia dzieci i dorosłych). Aktualnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła również Studium Analizy Transakcyjnej. Prowadzi psychoterapię psychodynamiczną, konsultację i diagnozę osób dorosłych. Zajmuje się konsultacjami dla rodzin i par, pracuje również z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stale podnosi swoje kompetencje. Obecnie współpracuje między innymi z Fundacją Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych FAZON czy projektem Sprawa na Tak. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z rozmaitymi placówkami m.in. Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu czy Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. L. Grajka.

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie szkoli się z zakresu neuropsychologii klinicznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywa poprzez liczne staże kliniczne oraz prace w oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie. W swojej pracy zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych, jak i młodzieży oraz diagnozą neuropsychologiczną. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (certyfikat nr 198), superwizor szkoleniowy Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). Uzyskała dyplom czteroletniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym- placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Aktualnie w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania międzynarodowego certyfikatu psychoterapeuty Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP) w ramach International Society of Transference-Focused Psychotherapy (ISTFP), superwizorzy: Petra Holler (TFP Institut München), Sergio Dazzi (PD Lab, Parma, Włochy). Cały czas doskonali swój warsztat pracy, uczestnicząc w seminariach oraz konferencjach naukowych. Psychologicznie i psychoterapeutycznie pracuje od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe w pracy indywidualnej i z grupami zdobywała w poradniach zdrowia psychicznego oraz pracując na dziennym oddziale psychiatrycznym dla osób dorosłych. Pracowała też z dziećmi i młodzieżą w placówkach edukacyjnych. W Poznańskiej Pracowni Psychoterapii prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz superwizje indywidualne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP oraz PTPPd.

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii, absolwent studiów dziennych na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego oraz w toku magisterskich studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Ukończył również Szkolenie 101 w nurcie Analizy Transakcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Detoksykacji z Pododdziałem Psychiatrii i Psychiatrii Sądowej w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP, Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, w Oddziale Psychiatrycznym Dziecięco-Młodzieżowym w Gnieźnie, w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień. Obecnie lekarz Oddziału Ogólnopsychiatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W Poznańskiej Pracowni Psychoterapii zajmuje się leczeniem osób dorosłych w formie psychoterapii indywidualnej lub psychofarmakoterapii. Zajmuje się farmakoterapią w zakresie m. in. zaburzeń nastroju, lękowych, psychotycznych, snu, osobowości, skutków ostrego i przewlekłego stresu oraz wsparciem farmakologicznym w leczeniu uzależnień. W pracy z pacjentem wykorzystuje zarówno wiedzę psychiatryczną (modele neurofizjologiczne, molekularne, genetyczne) jak i spojrzenie psychologiczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Psycholog, absolwent psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. W trakcie kursu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W trakcie studiów z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polsce. Swoją pracę psychologiczną oraz psychoterapeutyczną poddaje superwizji. Obecnie pracuje jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego IPSIS w Swarzędzu, a także prowadzi zajęcia dydaktyczne na Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie. Ponadto ukończył studia teologiczne na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Prowadzi konsultacje psychologiczne (indywidualne oraz par) dla dorosłych oraz młodzieży od 15 r. ż.; psychoterapię indywidualną oraz konsultacje seksuologiczne.

Psycholog, absolwentka psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Obecnie kontynuuje kształcenie w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zdobywała podczas pracy i staży w centrach zdrowia psychicznego oraz na psychiatrycznych oddziałach dziennych i stacjonarnych. Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię młodzieży od 16 r.ż. oraz osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Psycholog i psychoterapeuta. Studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność „Psychologia kliniczna człowieka dorosłego”). Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej, udzielając pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysów osobistych, przemocy, traumy oraz adaptacji do nowych warunków życia po tragicznych zdarzeniach losowych. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz zajmuje się pomocą w obszarze interwencji kryzysowej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Założyciel Dolnośląskiego Centrum Psychodynamicznego. Doświadczenie zawodowe zbierał pracując między innymi na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz współpracując przez 16 lat z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Interesuje się analizą porównawczą modeli terapeutycznych opartych na koncepcjach psychoanalitycznych oraz relacją umysł–mózg w kontekście neurobiologii i psychoterapii psychodynamicznej.

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, International Society of Transference-Focused Psychotherapy – ISTFP,), specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży. Od 2007 roku pracownik Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” we Wrocławiu na oddziale dziennym dla dzieci i młodzieży, Od 2019 asystent w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Współwłaściciel Dolnośląskiego Centrum Psychodynamicznego we Wrocławiu.

Psycholog, absolwent psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalność psychologia kliniczna. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończył również studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu jako prawnik oraz interwent. Doświadczenie zawodowe zdobył udzielając pomocy osobom w kryzysie oraz prowadząc terapię zaburzeń osobowości. W pracy jako psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną dla osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

dr n. med. Katarzyna Poniatowska-Leszczyńska

695 661 839

Certyfikowany psychoterapeuta (Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, International Society of Transference-Focused Psychotherapy - ISTFP, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej), superwizor psychoterapii (PTP, ISTFP, PTPPd), superwizor i certyfikowany socjoterapeuta (PTP, PSS). Dyrektor i założyciel Poznańskiej Pracowni Psychoterapii. Wraz z Panem Andrzejem Trzęsickim i Panem Piotrem Musiałem współzałożyciel Międzynarodowej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej. Nauczyciel i współorganizator kursu Terapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu. Współzałożyciel i prezes Wielkopolskiego Oddziału PTPPd w latach 2011-2017. Przewodnicząca Komisji ds. Badań Naukowych PTPPd. Zaangażowana naukowo we współpracę z Zakładem Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Naukowo i w praktyce zajmuje się psychoterapią psychodynamiczną, diagnozą różnicową i wpływem zaburzeń neurorozwojowych, somatycznych genetycznych na objawy psychologiczne oraz na rozwój i leczenie patologii osobowości.

Martyna Minczykowska

663 594 839

psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu- specjalność psychologia kliniczna. Dyplomowany psychoterapeuta Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła również fakultet specjalistyczny Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Otrzymała certyfikat ukończenia intensywnego kursu z zakresu Interwencji Kryzysowej. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, na oddziale psychiatrycznym. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Swoją pracę poddaje superwizji.

dr Adam Pytliński

698 566 503

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia magisterskie 2002 r. i doktoranckie 2007r.), psychoterapeutą psychodynamicznym (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, włącznie z fakultetem specjalistycznym Psychoterapii Dzieci i Młodzieży tejże Szkoły). Ponadto jestem ratownikiem medycznym (dodatkowy fakultet) jak również wykładowcą akademickim; współpraca głównie z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu (w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego) oraz PWSZ w Koszalinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach specjalistycznych (np. kurs psychoterapii dzieci Setting w pudełku, organizowany przez krakowski Ośrodek Psychoterapii Mały Książę), sympozjach, konferencjach etc.

Marta Krzemińska

510 638 115

Psycholog i psychoterapeuta. Magister psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna w ścieżkach: psychoterapia zaburzeń osobowości i neuropsychologia dzieci i dorosłych). Aktualnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła również Studium Analizy Transakcyjnej. Prowadzi psychoterapię psychodynamiczną, konsultację i diagnozę osób dorosłych. Zajmuje się konsultacjami dla rodzin i par, pracuje również z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stale podnosi swoje kompetencje. Obecnie współpracuje między innymi z Fundacją Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych FAZON czy projektem Sprawa na Tak. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z rozmaitymi placówkami m.in. Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu czy Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. L. Grajka.

Natalia Miśko

695 154 406

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie szkoli się z zakresu neuropsychologii klinicznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywa poprzez liczne staże kliniczne oraz prace w oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie. W swojej pracy zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych, jak i młodzieży oraz diagnozą neuropsychologiczną. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Agata Katrusiak

603 969 241

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (certyfikat nr 198), superwizor szkoleniowy Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). Uzyskała dyplom czteroletniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym- placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Aktualnie w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania międzynarodowego certyfikatu psychoterapeuty Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP) w ramach International Society of Transference-Focused Psychotherapy (ISTFP), superwizorzy: Petra Holler (TFP Institut München), Sergio Dazzi (PD Lab, Parma, Włochy). Cały czas doskonali swój warsztat pracy, uczestnicząc w seminariach oraz konferencjach naukowych. Psychologicznie i psychoterapeutycznie pracuje od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe w pracy indywidualnej i z grupami zdobywała w poradniach zdrowia psychicznego oraz pracując na dziennym oddziale psychiatrycznym dla osób dorosłych. Pracowała też z dziećmi i młodzieżą w placówkach edukacyjnych. W Poznańskiej Pracowni Psychoterapii prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz superwizje indywidualne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP oraz PTPPd.

lek. Krzysztof Pawełczyk

kpawelczyk.gabinet@gmail.com

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii, absolwent studiów dziennych na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego oraz w toku magisterskich studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Ukończył również Szkolenie 101 w nurcie Analizy Transakcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Detoksykacji z Pododdziałem Psychiatrii i Psychiatrii Sądowej w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP, Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, w Oddziale Psychiatrycznym Dziecięco-Młodzieżowym w Gnieźnie, w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień. Obecnie lekarz Oddziału Ogólnopsychiatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W Poznańskiej Pracowni Psychoterapii zajmuje się leczeniem osób dorosłych w formie psychoterapii indywidualnej lub psychofarmakoterapii. Zajmuje się farmakoterapią w zakresie m. in. zaburzeń nastroju, lękowych, psychotycznych, snu, osobowości, skutków ostrego i przewlekłego stresu oraz wsparciem farmakologicznym w leczeniu uzależnień. W pracy z pacjentem wykorzystuje zarówno wiedzę psychiatryczną (modele neurofizjologiczne, molekularne, genetyczne) jak i spojrzenie psychologiczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Andrzej Drozd

694 480 673

Psycholog, absolwent psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. W trakcie kursu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W trakcie studiów z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polsce. Swoją pracę psychologiczną oraz psychoterapeutyczną poddaje superwizji. Obecnie pracuje jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego IPSIS w Swarzędzu, a także prowadzi zajęcia dydaktyczne na Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie. Ponadto ukończył studia teologiczne na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Prowadzi konsultacje psychologiczne (indywidualne oraz par) dla dorosłych oraz młodzieży od 15 r. ż.; psychoterapię indywidualną oraz konsultacje seksuologiczne.

Marta Ornoch

577 073 846

Psycholog, absolwentka psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Obecnie kontynuuje kształcenie w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zdobywała podczas pracy i staży w centrach zdrowia psychicznego oraz na psychiatrycznych oddziałach dziennych i stacjonarnych. Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię młodzieży od 16 r.ż. oraz osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Sylwia Krzemińska

607 184 921

Psycholog i psychoterapeuta. Studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność „Psychologia kliniczna człowieka dorosłego”). Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej, udzielając pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysów osobistych, przemocy, traumy oraz adaptacji do nowych warunków życia po tragicznych zdarzeniach losowych. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz zajmuje się pomocą w obszarze interwencji kryzysowej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Andrzej Trzęsicki

501 407 816

Założyciel Dolnośląskiego Centrum Psychodynamicznego. Doświadczenie zawodowe zbierał pracując między innymi na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz współpracując przez 16 lat z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Interesuje się analizą porównawczą modeli terapeutycznych opartych na koncepcjach psychoanalitycznych oraz relacją umysł–mózg w kontekście neurobiologii i psychoterapii psychodynamicznej.

Piotr Musiał

502 140 770

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, International Society of Transference-Focused Psychotherapy – ISTFP,), specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży. Od 2007 roku pracownik Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” we Wrocławiu na oddziale dziennym dla dzieci i młodzieży, Od 2019 asystent w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Współwłaściciel Dolnośląskiego Centrum Psychodynamicznego we Wrocławiu.

Michał Tkaczyk

695 248 009

Psycholog, absolwent psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalność psychologia kliniczna. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończył również studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu jako prawnik oraz interwent. Doświadczenie zawodowe zdobył udzielając pomocy osobom w kryzysie oraz prowadząc terapię zaburzeń osobowości. W pracy jako psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną dla osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.