Nawiązywanie współpracy


 • Kontakt z Poznańską Pracownią Psychoterapii

  Dopasowujemy się do potrzeb naszych pacjentów i staramy się być maksymalnie elastyczni, dlatego też zapraszamy do kontaktu z sekretariatem naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Z kolei, jeśli wolą Państwo bezpośredni kontakt z odpowiednim specjalistą, na naszej stronie znajduje się również kontakt mailowy i telefoniczny do konkretnych osób.

 • Umówienie wizyty ze specjalistą

  Po zapoznaniu się z działalnością naszej firmy i ustaleniu szczegółów wizyty z danym specjalistą, można przejść do wybrania konkretnego terminu wizyty. Dbamy o dobrą atmosferę, aby czuli się Państwo u nas bezpiecznie i swobodnie, dlatego dzień i godzinę wizyty ustalamy z wyprzedzeniem. Uważamy, bowiem, że idealny psycholog w Poznaniu, powinien być dopasowany nie tylko do naszych potrzeb, ale również możliwości.

 • Konsultacja w ustalonym terminie

  Psychoterapia w Poznaniu to przede wszystkim konsultacje, które mogą przebiegać w bardzo różny sposób. Podejście indywidualne, którym kierujemy się w naszej pracy, sprawia, że do każdego pacjenta podchodzimy tak, aby w pełni odpowiedzieć na jego potrzeby. Co ważne, już ustalenie terminu wizyty stanowi pierwszy krok do rozwiązania Państwa ewentualnych rozterek i zdefiniowania potrzeb.

 • Dodatkowe kroki

  Bazując na tym, w jaki sposób i w jakim kierunku przebiegła wizyta, psychoterapeuta zaleci podjęcie odpowiednich aktywności już po spotkaniu. Może to być ustalenie harmonogramu kolejnych konsultacji, konkretnego planu działania lub realizacja wskazanych przez specjalistę zadań, które pomogą usprawnić proces terapeutyczny.